Muzeum Kaset - Spotkania profilaktyczne dla seniorów

Regenerujemy muzycznie wspomnienia

Muzeum Kaset w Piasecznie zaprasza wszystkich seniorów (65+) do uczestnictwa w projekcie „Regenerujemy muzycznie wspomnienia”. Chętnie nie tylko naprawimy lub wypożyczymy magnetofony, ale także porozmawiamy o Państwa upodobaniach muzycznych oraz wspomnieniach z nimi związanych.

Uszkodzone magnetofony odbieramy osobiście po kontakcie telefonicznym lub można je nam dostarczyć do Biblioteki Publicznej w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55). Osobom zainteresowanym przekazaniem bezkontaktowym przekazujemy bezpłatnie kody do paczkomatów, aby nadać sprzęt w ten wygodny sposób. W przypadku poważnego uszkodzenia magnetofonu wypożyczamy bez opłat sprawny sprzęt z naszej kolekcji. Chętnie udostępnimy także kasety z naszych zasobów by znów powracać do sprawdzonej muzyki także z tradycyjnych nośników.

Zapraszamy także wszystkich seniorów – hobbystów majsterkowania i elektroniki nie tylko do współpracy przy regeneracji urządzeń, ale przede wszystkim do dzielenia się wiedzą z dziećmi i młodzieżą.

Pragniemy się z Państwem spotykać zarówno indywidualnie, jak w większym gronie by wspólnie słuchać muzyki, rozmawiać o niej oraz o wydarzeniach, którym towarzyszyła. Dzięki Państwu chcemy inspirować i angażować inne pokolenia do odkrywania historii poprzez muzykę. Dlatego już dziś zapraszamy na spotkania w gościnnych progach Biblioteki Publicznej w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55).

Zapraszamy do kontaktu: 751 658 658 / info@muzeumkaset.pl / Facebook