You are currently viewing Otwarzamy magię kaset magnetofonoych i Walkmanów

Otwarzamy magię kaset magnetofonoych i Walkmanów

Jaki obraz tworzy Ci się w głowie, kiedy myślisz o kasecie magnetofonowej? Jaka historia Ci się przypomina, kiedy wracasz pamięcią do czasów muzyki odtwarzanej na Walkmanie? Muzeum Kaset chce uchwycić piękno wspomnień z kasetą czy walkmanem w tle i ogłasza konkurs dla instagramowiczów.

Konkurs prowadzony na portalu społecznościowym Instagram będzie trwał od 23 lipca do 09 sierpnia br. Jego celem jest wzmocnienie więzi wśród społeczności osób, dla których wspomnienia związane z muzyką słuchaną z kaset magnetofonowych czy Walkmanów są nadal bardzo ważne.

Aby wziąć w udział w konkursie, należy opublikować na swoim prywatnym profilu w serwisie Instagram zdjęcie naiwązujące do sytuację z przeszłości, której tło stanowią kasety magnetofonowe lub Walkmany. O ile zdjęcie może mieć dowolny format czy stylistykę, o tyle do konkursu zostaną zakwalifikowane te posty, które będą opisane hashtagami: #magiakasety i/lub #magiawalkmana oraz oznaczone @museumofcasssettes.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie największej ilości polubień oraz najwyższej liczbe udostępnień. Organizatorzy konkursu planują też nagrodzić najbardziej artystyczne zdjęcie nawiązujące do emocji, które towarzyszyły w złotych czasach kasety magnetofonowej czy Walkmanów, czyli w latach ’70, ’80 czy ’90.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć w regulaminie.

Zapraszamy do udziału w zabawie organizowanej na Instagramie Muzeum Kaset!